GPS lokátory, lokátory pro seniory, lokátory pro psi, pro kočky, lokátory pro děti, mobilní GPS aplikace, online sledování

SMART GPS obojek pro psy

Ztracená pes
Psí útulek

Když se vám pejsek ztratí,
je nejvíce důležitá rychlost a přesnost

Už jste to jistě zažili, že se Vám nebo někomu rodiny, či známých zatoulal, ztratil pejsek. Kolik strachu a obav jste při tom zažili, jak velký zmatek a bezmocnost jste v tu chvíli pocítili. Už už se Vám v hlavě odvíjejí filmy s tragickým koncem, hledáte pomoc, hledáte stopy, ptáte se všech v okolí, zda vašeho miláčka zahlédli a čím více času hledáte tím větší nervozita a strach se ve vás rozvíjí. Ano, je to přesně tak, je to hrůza rovnající se čisté tragédii a to tím více čím více je váš pejsek členem rodiny. Proč to tak dobře vím? Sám jsem tuto situaci několikrát v životě zažil a vždy jsme sám sebe ujišťoval, že už se to nikdy nestane, že příště už zajistím vše dokonale. Když si však chlupáč našel jinou cestu a využil chvilkové nepozornosti, začalo to vše znova. Volba byla jasná – potřebuji pomoc. Když už uteče, chci najít psa vždy co možná nejrychleji, aby vše dopadlo šťastně.

Pořídil jsem několik levných modelů GPS lokátorů, tak aby moc nestály, aby jejich provoz by nejlacinější nebo zdarma. Ouuu, jak já jsem si naběhl. Všech byly buď pomalé, komunikovali jen pomocí SMS a odkazů. Posílat kódy a čekat až se vrátí smsky se souřadnicemi, pak čekat až pan Google a jeho mapy udají polohu a tam rychle běžet. Jenže pozice stará několik minut, je u psa dost špatná informace. Pokud se Vám pejsek zaběhne ve městě je pozice stará třeba i jen 1 minutu tak stará, že váš pejsek už může být dávno pod koly projíždějícího auta. Chtěl jsem něco opravdu jiného a rychlého,ideálně se sledováním v reálném čase. To se mi naštěstí povedlo a po pár zkušenostech, s novým „objevem“, kdy se ode mě poučila i většina mých přátel. Nevím jak vás překvapí, že SMART GPS lokační obojek, není pro každého, je určen pouze těm , kteří mají své psí mazlíčky skutečně rádi. Těm kterým na jejich čtyřnohých přátelích opravdu záleží a považují je za členy své nejbližší rodiny.

Pokud jste skutečně stejní jako já a záleží Vám na bezpečnosti a zdraví vašich pejsků. Pojďte se se mnou podívat, jak funguje a co vlastně SMART GPS lokační obojek umí. Sledováním v reálném čase, je pouze začátek.

SMART GPS lokátor, neboli chytrý GPS lokátor v provedení celistvého vodotěsného lokačního obojku s pevným zapínáním a mohutným okem pro vodítko, plně nahradí klasický obojek, a ještě vám pomůže ohlídat pejska kdekoli budete. Oboje má v sobě zabudovaný citlivý přesným GPS systémem, a komunikační modul pro 4G síť (je tedy velice rychlý a přesný v přenosu z obojku do telefonu). Oba tyto systémy pracují společně, a ještě více zpřesňují polohu pejska ve špatných podmínkách (když jste ve městě mezi vysokými domy, může GPS fixlovat, 4G síť, však naopak bude velice přesná – vždyť i vy sami máte ve městě skvělý signál na telefonu…) Na opak v lese, na poli nebo v horách, kde 4 G síť je slabší, jede GPS na maximum a komunikuje najednou se 13 satelity (přitom ke správnému určení polohy stačí pouze 3 satelity.

Aby obojek fungoval skutečně stále a dokonale, potřebuje být odolný a psa musí hlídat v každé situaci – ve vodě, v zimě, na sluníčku, když prolézá křoví, nebo hrabe na zahradě v zemi, i když poslušně čeká na vodítku před obchodem.

SMART GPS lokační obojek je skutečně pevný, vodotěsný, pracuje od -30°C až do +80°C. To však je pouze část jeho zajímavé výbavy. SMART obojek, umí toho daleko více…. koukněte níže co vše je možné dostat do tak malého přizpůsobivého obojku.

Na velikost ZÁLEŽÍ

Jaký obojek potřebuje můj pes?

Velikost a pohodlnost obojku, je přímo určující pro zdravý a pohodu psa. To tak nějak tušíme všichni. Však ani nám není příjemná těsná košile, nebo  škrtící tričko. 

Jak ovšem má správný obojek vypadat? Jak ho vybrat? Musí mu přeci správně sedět, být pohodlný, pomáhat mu a také mu slušet?

Obojek musí být pevný. Pro mešní a střední psy o šířce 2-3,5 cm. Pro větší plemena až 7 cm. Vždy je však důležité aby obojek byl „utažený“ tak akorát, teda tak aby se vám za oboje vešli pohodlně maximálně dva prsty.

SMART obojky, jsou primárně uřečeny pro menší, střední větší psy. Pro velká plemena s potřebou širokých obojků zvolte univerzální samostatný GPS lokátor, který navlečete na obojek.

GPS lokator
Unicerzální GPS lokátor pro obojky
GPS lokátor obojek SMART obojek

Mějte pod kontrolou, kdy Váš mazlíček opustí vyhrazený prostor…
Inteligentní virtuální GEO-plot

GPS lokátory, lokátory pro seniory, lokátory pro psi, pro kočky, lokátory pro děti, mobilní GPS aplikace, online sledování

Utíká Vám pes často ze zahrady? Nastavte mu na smart obojku inteligentní geo-plot, který vám zašle zprávu okamžitě kdy pes projde danou hranicí. SMS která Vám ihned přijde obsahuje informace o tom co se děje, včetně data  a přesného času. Nedílnou součástí je i odkaz na GPS polohu. Díky tomuto odkazu se okamžitě probliknete na google mapy a uvidíte kde Váš pes utekl – OPUSTIL vyhrazený prostor. Následně můžete online v reálném čase sledovat kde se právě pohybuje a velice rychle jej nají.

Máte obavu, že Váš pes spadne do bazénu? Nastavte mu na smart obojku inteligentní geo-plot okolo celého bazénu. Geo-plot Vám automaticky zašle zprávu okamžitě, kdy pes projde danou hranicí. SMS která Vám ihned přijde obsahuje informace o tom co se děje, včetně data  a přesného času. Nedílnou součástí je i odkaz na GPS polohu. Díky tomuto odkazu se okamžitě probliknete na google mapy a uvidíte že Váš pes VSTOUPIL do zakázaného prostoru. Vy máte možnost okamžitě zasáhnou a zabránit neštěstí.

Sledování v reálném čase

Pomocí GPS lokačního obojku ihned vidíte aktuální polohu pejska v reálném čase. Poloha je určena s přesností 2-4 m dle intenzity signálu GPS. Správnou aktuální polohu uvidíte máte k dispozici kdekoli na světě.

Aktualni pozice

Podrobnosti o aktuální pozici

Jedním kliknutím na symbol se zobrazí veškeré podrobnosti o aktuální pozici:

Jméno pejska – název lokátoru

Datum, čas

GPS souřadnice

Stav baterie

Způsob určení pozice (GPS/WiFi/BLE)

Síla signálu

Mód v kterém GPS lokár pracuje

Adresa aktuální pozice – ulice, obec, okres, kraj, stát

Aktuální pozice GPS lokátoru

Historie pohybu

Chcete vědět, jakou velkou procházku jste se svým psem dnes absolvovali? Stačí si zobrazit celou rasu a hned budete vědět.

Záznam trasy GPS lokátoru

Alarm „BEZ POHYBU“

SMART GPS obojek pro psy

Bez pohybový alarm pro myslivce. SMART  obojek je vybaven senzorem pohybu. Je možné monitorovat jak pohyb, tak u dobu, kdy se pes nehejbe.

Pohybový senzor je nejvíce využitelný v myslivosti, kdy je pes tzv. odložen na místo, kde má zůstat do té doby, než jej myslivec přivolá. Při zapnutí pohybového sysnzoru tak máte možnost tento povel kontrolovat.

Druhou možností pohybového senzoru, je hlídání dobvy bez pohybu. Opět v myslivosti je tento senzor velkým pocníkem. Když pes jde po tzv. po stopě za zvěří, je vycvičen tak, že při dohledání zvěře u ní zůstane a čeká až jej myslivec najde i s úlovkem. To bývá často krát i otázka několika dlouhých minut a několika set metrů pochodu po lese. SMART GPS lokační obojek nejen dokáže myslivci pomoc, psana přestat hleda, avšak jít přímo k němu. Dokáže také díky pohybovému senzoru dát informaci, že pes je na místě a nehýbe se, je tedy u zvěře a čeká. Kdyby vás napadlo, že se nehýbe, protoýe se něco stalo, má SMART obojek dalčí vychytávku a tou je odposlkech. 

Odposlouchávat je správné….

Říká se, že poslouchat za dveřmi se nemá! U SMART  obojku to platí obráceně. Poslouchat je správné. Dlaší vychytávkou SMART GPS lokačního obojku, je vzdálený odposlech okolí. Ta zdánlivá zbytečnost se může hodit v několika případech.

 

Např.: jste v práci a Váš pes doma klidně spí. Jste si tím jisti?Nebo až půjdete z práce domů, tak Vás opět zastaví sousedka, že ten chudáček dneska zase tak plakal, že by jste s tím měla něco udělat. Nebo: jste myslivec a potřebujete zjistit jak je natom váš pes, která se na dle lokátoru nepohybuje, odpočívá po dlouhém sprintu za zvěří, nebo je přímo u úlovku a svým štěkotem se vás snaží přivolat?

 

Jak to funguje? Běžným způsobem zavoláte ze svého telefonu na číslo SMART obojku. Obojek telefonní hovor automaticky přijme a vy můžete naslouchat co se v okolí vašeho psa, potažmo přímo s ním děje.

Klíčové vlastnosti SMART GPS lokačního obojku

GPS lokace - určování polohy pomocí GPS satelitů

GPS lokace – určování polohy pomocí GPS satelitů

Pět úsporných módů

5 modulů, pro úsporu energie GPS lokátoru

Určení pozice GPS lokátoru pomocí WiFi BLE

Určování pozice osobního GPS lokátoru pomocí WiFi a Bluetooth

Hlasové informační upozornění

Hlasové informační upozornění

Vodotěsný GPS lokátor IPX 67

SMART GPS lokátor obojek, je vodotěsné s třídou odolnosti IP67

Web aplikace pro programování a sledování GPS lokátoru

Web aplikace pro online sledování GPS lokátoru v reálném čase
Aplikace k nastavení a ovládání GPS lokátoru

GPS lokátor se senzorem pohybu

GPS lokátor se senzorem pohybu tzv. mrtvý muž

Mobilní aplikace pro sledování v reálném čase, ovládání a programování GPS lokátoru

Mobilní aplikace pro sledování v reálném čase, ovládání a programování GPS lokátoru. Pro iOS a Android

GPS lokátor je vybavený rychlostním snezorem

Rychlostní senzor pro sledování překročení nastavené rychlosti

Komunikace lokátoru s online platformami

Komunikace lokátoru s online platformami

Senzor geo plotu

Senzor GEO plotu

GPS lokátor s monitorovacím senzorem

GPS lokátor s monitorovacím senzorem

Funkce odposlouchávání okolí GPS lokátoru

Funkce odposlouchávání okolí GPS lokátoru

Záznam aktivity lokátoru

Záznam aktivity lokátoru a ukládání do historie

Alarm slabé baterie

Alarm slabé baterie

Bluetooth rozhraní pro komunikaci s mobile

Bluetooth rozhraní pro komunikaci s mobilem a aktivní základnou

Baterie GPS lokátoru s dlouhou životností

Extrémně dlouhá životnost baterie GPS lokátoru

4G GSM síť

GPS lokátor komunikuje na 2G, 3G a 4G mobilní síť, pro telefonování, SMSky a přenos dat

Malý a lehký GPS lokátor

Malý a lehká GPS lokátor

Technické parametry

Doplňky a vychytávky

GPS lokátory, lokátory pro seniory, lokátory pro psi, pro kočky, lokátory pro děti, mobilní GPS aplikace, online sledování

Rychlé nabíjení pomocí magnetického kabelu s piny

GPS lokátory, lokátory pro seniory, lokátory pro psi, pro kočky, lokátory pro děti, mobilní GPS aplikace, online sledování

Kvalitní zesílený celý obojek, masivní oko pro vodítko vodítko, pevná přezka

LED dioda provozu
(je možné i vypnout)

GPS lokátory, lokátory pro seniory, lokátory pro psi, pro kočky, lokátory pro děti, mobilní GPS aplikace, online sledování

Rychlé nabíjení pomocí magnetického kabele s piny

GPS lokátory, lokátory pro seniory, lokátory pro psi, pro kočky, lokátory pro děti, mobilní GPS aplikace, online sledování

Kvalitní zesílený celý obojek, masivní oko pro vodítko vodítko, pevná přezka

GPS lokátory, lokátory pro seniory, lokátory pro psi, pro kočky, lokátory pro děti, mobilní GPS aplikace, online sledování

Více barev na výběr

S čím Vám můžeme pomoct?​

Nevíme jaké myšlenky Vás právě napadly.

Rádi Vám je však zodpovíme, napište nám je 🙂