SOS tlačítko GPS lokátor

GPS lokátor MINI + SOS tlačítko

pro děti

MINI je v první řadě pomocník pro vaši osobní jistotu a klid

GPS lokátor hodinky pro děti

Stejně, jako většina rodičů v dnešní době i my zažíváme ranní časový stres, když musíme splnit naše „rodičovské“ povinnosti a děti vypravit a odvézt do školy. Pak rychle přepnou myšlení a uprostřed dopravní špičky, se začít soustředit na to co nás čeká v práci.

 

Kolikrát vás v tuto chvíli také napadla myšlenka, zda jsou děti v pořádku, došli od auta do školy a zůstaly tam? Nebo chodí vaše děti do školy sami a vy by jste rádi měli možnost ujistit se, že do školy dorazily včas a v pořádku?

 

Možná vaše děti dojíždí do školy v jiném městě a proplétají se změtí ranní MHD. Spoléháte se svou intuici, že jsou po cestě do školy, na kroužky, či na cestě zpět domů v pohodě a tam kde mají být? Nebo, raději chcete mít 100% jistotu? Jistotu, že jsou v pořádku, že do školy dorazily v čas. Že jsou na kroužku, který jim platíte.

 

Nevím, jak moc by jste přivítali mít s dětmi vždy 100% spolehlivé rychlé spojení v případě potřeby. Určitě by vás však uklidnilo, stejně jako nás, vědomí, že děti mají prostředek pro okamžité spojení, i přesto, že nemají mobil, nebo kredit.

Představte si, jaké by to bylo, mít vždy po ruce pomocníka, který by vám pokaždé dal jistotu že vaše dítě, je v pořádku, v bezpečí a právě tam, kde předpokládáte, že má být. 

 

Jak hodně, by vám pomohlo být v klidu s jistotou plného soustředění na svou práci a dozor nad dětmi, alespoň na nějakou chvilku přenechat bezúnavnému pomocníkovy s možností libovolné kontroly odkudkoli?

 

GPS lokátor pro děti MINI, je přesně takovým pomocníkem. Umí ulehčit vaší hlavě a na jedno kliknutí Vám dát jistotu . Osobní GPS lokátor pro děti MINI, jak už jeho název napovídá. Je malý, skladný, nenápadný. Děti jej mohou nosit na krku, na opasku, jako přívěsek na klíče, nebo na mobil, či na školní tašku. Dokonce z GPS lokátoru MINI hravě uděláte odolné „hodinky“. 

 

MINI lokátor pro děti, umí ve spojení s online aplikací odstranit i vaše nejhorší myšlenky. Přesný GPS systém určení polohy s přesností na 2 m, doplněný systémem pro 4G sítě. Vám dává informace o přesné poloze, i když  dítě není zrovna pod otevřenou oblohou. Pohybové čidlo, pádové čidlo, nebo senzor zrychlení, jsou dalšími silnými pomocníky, kteří společně s Vámi drží ochranou ruku nad vaším dítětem.

 

Pověstnou třešničkou na dortu, je oboustranná hlasová komunikace a SOS tlačítko

Jeden stisk a hned víte co se děje!

Má vaše dítě problém? Potřebuje s Vámi okamžitě mluvit?
Stačí jeden stisk jednoho tlačítka a jste propojeni.

Krom všech vychytávek, je MINI osobní GPS lokátor pro děti s SOS tlačítkem, v první řadě jistotu zaručené pomoci na dosah ruky. Jediné tlačítko, přímo uprostřed MINI GPS lokátoru. Je snadno přístupné, skvěle viditelné a intuitivně použitelné. Díky povrchu z lékařského silikonu, je GPS lokátor pro děti MINI protiskluzový. Zmáčknutí SOS tlačítka je jisté a bezpečné i s mokrýma nebo špinavýma rukama.

 

Krátké podržení SOS tlačítka automaticky změní MINI GPS lokátor na mobilní telefon. Pomocí citlivého mikrofonu a čistě znějícímu reproduktoru, srozumitelně zvládnete s vašim dítětem mluvit kdekoli momentálně je, kdekoli Vás potřebuje. Při stisknutí SOS tlačítka MINI GPS tracker, zároveň ihned automaticky odešle SMS na váš mobilní tel. S dítětem přímo mluvíte a v tu samou chvíli pomocí GPS souřadnic a odkazu na Google mapy, který je součástí zaslané SMSky, se prokliknete na místo odkud přesně volá

MINI, se plně přizpůsobí životu vašeho dítěte a hravě zvládne i obtížné situace dětských her a prozkoumávání světa. GPS tracker MINI, si uchová svou 100% funkčnost a spolehlivost díky své masivní konstrukci z nárazuvzdorného plastu, vodotěsnosti a prachotěsnosti. Osobní GPS lokátor pro děti MINI, se nedá rozebírat. Vaše investice tak zůstane dlouhodobě zachovaná.

GPS lokator nimi pro deti

Kde je???

dokážete zjistit všude…
venku pomocí GPS satelitů uvnitř díky 4G síti 

Vaše dítě je zcela samostatné, chodí ze školy samo, po škole navštěvuje zájmový kroužek. A to vše v době, kdy vy jste stále ještě v práci. Možná svému dítěti zcela důvěřujete a víte, že je dost staré na to, aby tuto důvěru a postarání se o sebe zvládlo. Jak však uklidnit svou mysl v které i přesto najednou vyvstane naléhavá otázka „Kde je?“. Stačí vám jen se ubezpečit, mít jistotu, že váš potomek dorazil do kroužku v čas.

 

Malý rychlý a snadno ovladatelný pomocník GPS MINI, rychle přesně odpoví. MINI je spolehlivým pomocníkem, právě pro ty rodiče z nás, kteří chtějí svým dětem dát volnost a učit je samostatnosti. Přitom toužíme mít možnost ujistit se, že vše je v pořádku. Zároveň být v klidu, že v případě potřeby, má náš potomek po ruce pomoc v podobě odolného vodotěsného parťáka, z kterým se nám vždy dovolá.

 

MINI GPS lokátor, je plně vybaven, 5 senzory které nám dávají skutečně 100% jistotu, že vidíme vše opravdu v reálném čase. Venku ukazuje MINI polohu vašeho dítěte pomocí GPS satelitů (až 16 satelitů), uvnitř budov využívá 4G síť (umí i 2G a 3G). 

 

Všechny senzory se dají vypnou a zapnout samostatně, bez závislosti jeden na druhém a to vše také na dálku za pomoci online aplikace SMART-LOKÁTOR.CZ.

MINI pomáhá, je skvělou podporou výchovy v samostatnosti, dnes tak důležité.  

 

GPS lokátory, lokátory pro seniory, lokátory pro psi, pro kočky, lokátory pro děti, mobilní GPS aplikace, online sledování

Autem, nebo pěšky?

proč rychlostní senzor?

Chodí vaše dítě do školy pěšky? Zájmové kroužky i cestu ze školy absolvuje standardně pěšky, nebo MHD samo či s kamarády? GPS MIN obsahuje senzor rychlosti pohybu, který vám pomůže okamžitě reagovat na automatický spuštěný poplach o překročení rychlosti a způsobu pohybu. Při překročení nastavené rychlosti MINI GPS lokátor spustí poplach na vašem mobilu a vy ihned vidíte kde se momentálně dítě nachází a jakou se pohybuje rychlostí. Zavoláním na MINI  s dítětem můžete mluvit, nebo jen poslouchat co se v okolí děje… Díky komunikaci zjistíte, co se skutečně děje právě teď. Jede dítě domů s rodiči svého kamaráda, řítí se řidič MHD nepřiměřenou rychlostí, nebo se děje něco horšího? To budete vědět okamžitě.
 
V tom nejhorším případě skutečného problému, máte naprosto přesné okamžité informace, díky nimž zvládnete obratem bezpečně vyřešit celou situaci.
Informace, která vám v té chvíli díky MINI a SAMRT-LOKATOR.CZ, leží doslova v ruce, jsou obrovsky cenným přínosem při okamžité pátrání po dítěti. Ve spolupráci s Policií tak máte jedinečnou šanci, zastavit ujíždějící auto s vašim dítětem, ještě na cestě.
 

Dítě průzkumník….

jak nám pomáhá virtuální plot s výchovou dítěte?

Má vaše dítě občas namířeno jinam než ze školy domů, „zasekne“ se s kamarády na zajímavé objevovací misi, někde venku a nepřijde v domů v dohodnutém čase?

 

Dalším užitečným pomocníkem, kromě sledování aktuální polohy v reálném čase, je vymezení prostoru v libovolném tvaru a velikosti.MINI, je vybaveno chytrým virtuálním plotem. Co to pro vás znamená? V případě překročení tohoto plotu se okamžitě spustí poplach a vy díky svému mobilnímu telefonu ihned víte, že dítě je někde kde nemá být. Máte na výběr určit prostor DO kterého dítě nesmí, nebo prostor Z kterého nesmí ven.

 

Příklad: Chodí vaše dítě ze školy blízko nebezpečné silnice. Chcete aby přes silnici nechodilo? Stačí nastavit hranici oblasti tzv. smart (chytrého) plotu poblíž silnice. V tu chvíli, kdy se díte k silnici přiblíží automaticky se spustí poplach a vy ihned víte kde je a prostřednictví zavolání na MINI, můžete situaci vyřešit.

Příklad II: dítě si hraje venku s kamarády a společně jste se domluvili na bezpečném prostoru okolo vašeho bloku a blízkého parku. Co když se však „průzkumná mise“ změní a děti vyrazí jinam? Například k řece? Opět stačí nastavit domluvenou oblast, kterou nesmí opustit. 

GPS lokátory, lokátory pro seniory, lokátory pro psi, pro kočky, lokátory pro děti, mobilní GPS aplikace, online sledování

Historie pohybu

Co když chci vědět, jakou cestu ze školy má moje dítě nejraději? Je bezpečná?

Někdy je třeba vidět celou trasu zpětně i s detailními informacemi. Například, když chcete vidět, kde se vaše děti pohybovali cestou ze školy, jakou cestu mají nejvíce rádi apod.

 

Velice rychle si kliknete na zobrazení historie a v kalendáři vyberete datum. Okamžitě se načtou data zobrazující celou trasu a její podrobnosti. Každý bod na trase vám i zpětně poskytne stejné údaje, jako při sledování polohy v reálném čase.

Záznam trasy GPS lokátoru

Klíčové vlastnosti GPS lokátoru MINI pro děti

GPS lokace - určování polohy pomocí GPS satelitů

GPS lokace – určování polohy pomocí GPS satelitů

Malý a lehký GPS lokátor

Malý a lehká GPS lokátor

Určení pozice GPS lokátoru pomocí WiFi BLE

Určování pozice osobního GPS lokátoru pomocí WiFi a Bluetooth

Pět úsporných módů

5 spolehlivých citlivých senzorů, pro pomocných senzorů

Vodotěsný GPS lokátor IPX 67

GPS lokátor MINI, je vodotěsný s třídou odolnosti IP67

Baterie GPS lokátoru s dlouhou životností

Extrémně dlouhá životnost baterie GPS lokátoru

GPS lokátor s SOS tlačítkem

Lokátor je vybaven SOS tlačítkem, pro rychlé přivolání pomoci

Web aplikace pro programování a sledování GPS lokátoru

Web aplikace pro online sledování GPS lokátoru v reálném čase
Aplikace k nastavení a ovládání GPS lokátoru

Oboustranná hlasová komunikace GPS lokátoru s mobilním telefonem

Oboustranná hlasová komunikace GPS lokátoru s mobilním telefonem

Mobilní aplikace pro sledování v reálném čase, ovládání a programování GPS lokátoru

Mobilní aplikace pro sledování v reálném čase, ovládání a programování GPS lokátoru. Pro iOS a Android

GPS lokátor se senzorem pádu

Citlivý pádový senzor s 9 stupni citlivosti

Komunikace lokátoru s online platformami

Komunikace lokátoru s online platformami

GPS lokátor se senzorem pohybu

GPS lokátor se senzorem pohybu tzv. mrtvý muž

GPS lokátor s monitorovacím senzorem

GPS lokátor s monitorovacím senzorem

GPS lokátor je vybavený rychlostním snezorem

Rychlostní senzor pro sledování překročení nastavené rychlosti

Záznam aktivity lokátoru

Záznam aktivity lokátoru a ukládání do historie

Senzor geo plotu

Senzor GEO plotu

Hlasové informační upozornění

Hlasové informační upozornění

Funkce odposlouchávání okolí GPS lokátoru

Funkce odposlouchávání okolí GPS lokátoru

Bluetooth rozhraní pro komunikaci s mobile

Bluetooth rozhraní pro komunikaci s mobilem

Alarm slabé baterie

Alarm slabé baterie

4G GSM síť

GPS lokátor komunikuje na 2G, 3G a 4G mobilní síť, pro telefonování, SMSky a přenos dat

Technické parametry

GPS lokátor nimi SOS tlačítko

Doplňky a vychytávky

GPS lokator nimi pro deti

Veselé svěží byrvy

Šňůrka na krk

Klip pro GPS lokator nimi pro deti

Pevný kovový opaskový klip

Klip pro GPS lokator nimi pro deti

Pevný kovový opaskový klip

Sikonové pouzdro GPS lokator nimi pro deti hodinky

Silikonové pouzdro a náramek ve tvaru hodinek

Opaskový klip GPS lokátor nimi SOS tlačítko

Pevný kovový opaskový klip v barvě GPS lokátoru MINI

Opaskový klip GPS lokátor nimi SOS tlačítko

Pevný kovový opaskový klip v barvě GPS lokátoru MINI

Opaskový klip GPS lokátor nimi SOS tlačítko

Pevný kovový opaskový klip v barvě GPS lokátoru MINI

Opaskový klip GPS lokátor nimi SOS tlačítko

Pevný kovový opaskový klip v barvě GPS lokátoru MINI

S čím Vám můžeme pomoct?

Nevíme jaké myšlenky Vás právě napadly.

Rádi Vám je však zodpovíme, napište nám je 🙂