COVID19

COVID 19

pomáháme Vám být v maximální pohodě

GPS lokátory, lokátory pro seniory, lokátory pro psi, pro kočky, lokátory pro děti, mobilní GPS aplikace, online sledování

Díky vlastní nepříjemné zkušenosti v této těžké době, kdy nemůžeme být u našich starších rodičů tak často, jak potřebujeme.

Kdy nemáme kontrolu nad tím, zda jsou zcela v pořádku, zda třeba neupadly, zda mají mobilní telefon u sebe a je nabitý. Jestli jsou v bezpečí doma, anebo se rozhodli odejít z domu a hrozí jim nakažení COVID 19 apod. .


Jsme se rozhodli, tuto situaci rychle a zodpovědně vyřešit pro nás, pro naši rodinu,

pro naše přátele a také pro Vás, kteří máte stejné zkušenosti a trápí vás jak se postarat stejně jako nás.

 

Chceme Vám pomoc. A už také pomáháme.

Horentně jsme přemýšleli, jak vše 100% spolehlivě zvládnout při péči o naše milé a přitom dodržet vládní nařízení karantény. Přemýšleli jsme, co vše potřebujeme o rodičích vědět a jak to s pomocí moderní technologie
zvládnout. Věděli jsme že potřebujeme jednoduché lehké 100% bezpečné a rychlé zařízení, které můžou bez obavy ovládat senioři, lidé s demencí i malé děti.

 

Díky nejmodernější technologii senzorů a GPS lokaci se nám podařilo zprovoznit zcela inovativní GPS lokátor, který je možné použít jako mobilní telefon – vzájemně se slyšíte stejně jako v mobilu, zavolat vám mohou rodiče i vy můžete zavolat jim na GPS lokátor. Lokátor v sobě kromě standardní technologie GPS lokace, má i komunikátor na 2G, 3G i 4G síti. Dále pak pohybový senzor, pádový senzor, senzor opuštění vyhrazené zóny, Bluetooth atd. . GPS lokátor

je vodotěsný, nárazu vzdorný, prachu těsný a jeho povrch je opatřen lékařským silikonem a je tedy snadno udržitelný i v mokrých, nebo třesoucích se rukou.

 

Senzory a čidla jsou plně nastavitelná dle momentální potřeby, a to i na dálku pomocí web aplikace, kde můžete v reálném čase sledovat co se děje včetně historie za celou dobu použití GPS lokátoru.

Všechny senzory umějí plně automaticky spustit poplach. Například: když se mamince při stávání z postele zamotá hlava a nestihne stisknout SOS tlačítko na GPS lokátoru, pádový senzor a senzor pohybu automaticky spustí poplach – pošlou Vám SMS se zprávou, co se děle, a to včetně hodiny, minuty, vteřiny, celého data a souřadnic kde se poplach spustil. Tyto souřadnice můžete okamžitě ve svém mobilu prokliknout a na Google mapy, kde ihned uvidíte přesné místo. GPS lokátor Vám zároveň automaticky zavolá a vy můžete nejen slyšet co se v okolí GPS lokátoru děje, dokonce můžete na maminku začít mluvit a uklidnit jí s tím, že již k ní míříte na pomoc.

Víme, že nesoučasná situace pro nás všechny je velice těžká, a proto jsme se rozhodli pomoc všem kdo to bude potřebovat. Lokátor COVI19 je se vším vybavením a doplňky za 14.800,- Kč. Avšak teď si ho nemůžete koupit, my Vám jej zapůjčíme, ať máte možnost se postarat o vaše blízké ať jsou kdekoli a zároveň ušetříte drahocenné finance.

GPS lokátory, lokátory pro seniory, lokátory pro psi, pro kočky, lokátory pro děti, mobilní GPS aplikace, online sledování

GPS lokátor COVI19, je vybaven nabíjecí základnou, která má samostatnou baterii, a ta dobíjí lokátor i při výpadku proudu, nebo vytažení základny ze sítě. Základna zároveň slouží jako krizové tlačítko, když máte rodiče např. v ložnici, nebo koupelně a vy jste na druhé straně domu, v jiném patře apod., stačí si sebou vzít GPS lokátor a ten kdo vás potřebuje stiskne na základně tlačítko SOS, tím si vás okamžitě zavolá.

GPS lokátor je napojen na web aplikaci, pro sledování historie i dění v reálném čase. Zároveň obsahuje SIM kartu, díky níž předává data do systému sledování a Vy můžete s lokátorem komunikovat stejně jako s mobilním telefonem.

GPS lokátor COVI19, Vám zapůjčíme za 620,- Kč měsíčně. To je částka, která pokrývá jeho plný provoz. Lokátor Vám zapůjčíme zdarma.

Co vše lokátor umí a co vše s ním Z DAR MA dostanete najdete ZDE

Množí se nám dotazy na odkup lokátorů – zatím to zvažujeme.

Schéma domu s GPS lokátorem připojení